MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

14.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32F9G06C0B-252 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 16,5 × 7 × 12 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 90%Пвц 10%Полиестер