MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

19.690 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 32F2GGRC1J-293 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 24 × 6 × 16,5 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 59%Памук 41%Полиестер