MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

29.990 ден 20.993 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 30F2GP1E3L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 31 × 15 × 29 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа