MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

31.790 ден 25.432 ден

3 на залиха

Kоличина:
SKU: 30F2G7PC2L- 230 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 90%Пвц 9%Полиестер 1% Полиутеран