MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

26.490 ден 21.192 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 30F2S5EM2B- 987 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 90%Пвц 9%Полиестер 1% Полиутеран