MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

17.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32F1G2BC2B-149 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 21,5 × 6 × 12,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода