MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

19.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G2KS1L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа