MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чевли

11.490 ден
6.894 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 40R2FHFP1L-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чевли
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 37, 39, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа