MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Долни тренерки

11.590 ден 5.795 ден

Нема на залиха

SKU: MU1301L3DX-022 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Полиестер 3%Еластин