MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Дуксери

12.990 ден

Kоличина:
SKU: MS2501I38G-201 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Големина XS, M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 65%Памук 35%Полиестер