MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Џемпери

12.990 ден

Kоличина:
SKU: MU260D833D-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина S
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 83%Вискоза 17%Полиестер