MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Фармерки

9.990 ден
4.995 ден

Kоличина:
SKU: MB99CGYKA9-994 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Сина
Големина US2
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 75%Памук 23%Полиестер 2%Еластин