MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Фустани

14.990 ден 7.495 ден

Нема на залиха

SKU: MF180SF33D-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 83%Вискоза 17%Еластин