MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Хеланки

6.290 ден
3.774 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: MS230903ZU-321 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 81%Најлон 19%Еластин