MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Маици

6.390 ден
3.195 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: MS250PE97J-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук