MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Маици

6.390 ден

Loose fit

Kоличина:
SKU: MU250SI97J-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бела
Големина XS, S, M, L, XXS
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Органски памук