MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Маици

6.290 ден
3.774 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: MB950PY97J-100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бела
Големина XL, XS, S, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук