MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Паричници

7.990 ден

Нема на залиха

SKU: 34H1GT9D6L-299 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 13,5 × 2 × 9,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода