MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Паричници

6.390 ден

Нема на залиха

SKU: 34S1LT9Z1L-678 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 11 × 2 × 8 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа