MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Паричници

8.990 ден

Нема на залиха

SKU: 34F9GAFW4L-950 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бордо
Димензии 18 × 2 × 11 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода