MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

11.990 ден
7.194 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43R2ALFS1A-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35.5, 36
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран