MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

11.990 ден 5.995 ден

Нема на залиха

SKU: 43R2BDFE8D-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Полиестер 30%Спандекс