MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

11.990 ден
7.194 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43R2BDFE7D-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Полиестер 15%Спандекс 15%Памук