MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

15.490 ден 7.745 ден

Нема на залиха

SKU: 43R2OLFP1D-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер