MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

12.990 ден
6.495 ден

Kоличина:
SKU: 43S2SKFE5D-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 39
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 45%Полиестер 35%Спандекс 15%Метал