MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

14.390 ден
7.195 ден

Висина на потпетицата 6.5cm

Kоличина:
SKU: 43S2GEFS6D-040 Категории , , Ознаки: , , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бела
Големина 36, 38.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа