MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

11.290 ден

Kоличина:
SKU: 43S2DAFS1D-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 35.5, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа