MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

15.990 ден
7.995 ден

Kоличина:
SKU: 43S2OLFS5D-987 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 40, 40.5, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена да не дојде во контакт со влага и вода