MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

11.990 ден 5.995 ден

Нема на залиха

SKU: 43R2BIFS1D-187 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер