MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

15.790 ден

Kоличина:
SKU: 43T2NIFS1M-612 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 35, 35.5, 36, 37, 38, 38.5, 39, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиамид 50%Полиутеран