MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

14.390 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43F1THFS2B-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 35.5, 36, 37, 38, 38.5, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Најлон