MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

9.990 ден

Kоличина:
SKU: 43T2IRFS2L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 35.5, 36, 36.5, 38, 38.5, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа