MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

15.790 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43T2NIFS1S-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35.5, 36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа