MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

12.590 ден
7.554 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43R2SWFE5D-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35.5, 36, 37, 38, 40, 40.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер