MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

14.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43T2OLFS2B-204 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 37, 38, 39, 40, 40.5
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Текстил