MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

12.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43T2ETFS4L-085 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бела
Големина 35.5, 36.5, 37, 38.5, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Koжа