MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

12.390 ден

Kоличина:
SKU: 43S1ALFS9D-612 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 35, 35.5, 36, 38, 38.5
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа