MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

11.690 ден

Kоличина:
SKU: 43T2ALFS1Y-270 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Големина 35, 35.5, 36.5, 37, 38, 38.5, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 45%Лен 34%Памук 21%Полиестер