MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

9.790 ден
5.874 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43R2POFS1B-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 36.5, 37, 38.5, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Пвц