MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чизми

19.690 ден

Kоличина:
SKU: 40F2ROME2L-230 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Големина 35, 35.5, 36, 36.5, 38, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа