MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

14.590 ден 7.295 ден

Нема на залиха

SKU: 43R2OLFS6D-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа