MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

12.590 ден
6.295 ден

Kоличина:
SKU: 43R2SWFE6D-012 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35.5, 36, 36.5, 37, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер