MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

12.690 ден 10.152 ден

Нема на залиха

SKU: 43F1GEFS3S-632 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бордо
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа