MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Ранци

23.390 ден 16.373 ден

3 на залиха

Kоличина:
SKU: 30S7GEZB1B-200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ранци
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 26 × 13 × 32 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 67%Пвц 17%Полиестер 14%Памук 2%Полиутеран