MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Сандали

11.290 ден 5.645 ден

Висина на потпетицата 9.5cm

Нема на залиха

SKU: 40S2IZHA2L-289 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа