11.690 ден
7.014 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: MS230BG3X6-409 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Тегет
Големина US6, US8, US10, US12
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 98%Памук 2%Еластин