MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Високи потпетици

7.990 ден
3.995 ден

Kоличина:
SKU: 40F6DOMP1A-660 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Розева
Големина 35.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа