MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Високи потпетици

10.490 ден 5.245 ден

Нема на залиха

SKU: 40R2KEHS1A-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа