9.590 ден 4.795 ден

Висина на потпетицата  – 10cm

Нема на залиха

SKU: S2053201670002-SILVER Категории , , Ознаки: , , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Бренд SCHUTZ
Пол Женски
Боја Сребрена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа