8.890 ден 4.445 ден

Висина на потпетицата  – 7cm

Нема на залиха

SKU: S2128700040005-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Бренд SCHUTZ
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа